جمعه 23 آذر 1397

اسامی راه یافته گان به جشنواره:

 

سری سوم اعلام اسامی:

استان خراسان رضوی

مهدی توکلی فریمانی خوشنویسی

فرشته حضرتی  مجسمه

ایرج خسروانی  عکاسی

مریم خلج  تصویرگری

مجید داودی رضوانی کاریکاتور

سیدسجاد ربانی  نقاشی

جواد زری نیا  گرافیک

محمدعلی شهبازی  طراحی

مینا فتاح زاده شهری  نگارگری 

سرپرست جناب آقای محمد صفار

 

 استان آذربایجان شرقی

علی صادقی خوشنویسی

صفا کسایی  تصویرسازی

محمد بقال اصغری  عکاسی

شادی حاجی پور  پوستر

پانیذ حجتی طراحی

نازنین کمالی  نقاشی

سرپرست جناب آقای محمد تقی بخشعلی پور

 

استان فارس

محمدرضا صفائیان خوشنویسی

فاطمه نجفی  طراحی

بهنام اشکر عکس

مرضیه محمدی  پوستر

محمد سواری  نقاشی

محمدعلی شحنه احمدی  مجسمه

مریم نعمت اللهی  تصویرسازی 

مجتبی حیدرپناه کاریکاتور

 

سرپرست جناب آقای مهدی امیدبخش

 

استان کرمان جنوبی

امین ملایی  طراحی

الهام عبدالهی  حجم

مریم گلپایگانی  خوشنویسی

آرمین فرخی عکاسی

سرپرست جناب آقای علیرضا میرکهنوج 

 

استان همدان

زینب احمدی خوشنویسی

محسن افروزی طراحی

سارا باقری  تصویرسازی

آذین مولوی  نقاشی

رضا شعبانی  پوستر

علیرضا مجیدی حجم

سرپرست جناب آقای نصرت الله رمضانی 

 

استان زنجان

 

احسان نیک بین خوشنویسی

فرشته حسنی  کارتون

مهدیس مهاجری  نقاشی

سرپرست جناب آقای احمد عظیمی 

 

استان اصفهان

سجاد کاویان پی  خوشنویسی

شیما فتح الهی  طراحی

حمیده خسرویان  تصویرسازی

مژگان حیدریان یزدلی  نگارگری

سید مهرداد موسوی  پوستر

نرگس آبخو  نقاشی

 

استان کرمان شمالی

عارف امرالله زاده  خوشنویسی

سید وحید آرمون  کاریکاتور

میلاد عسکری گوهری  عکس

احسان قرائی  طراحی  

مرتضی طاهری  پوستر

ایمان  امیر محمدی  مجسمه

 

استان ایلام

سهیل ناطقی  کاریکاتور

مهرداد مختاری  حجم

وحید  محمدی فر خوشنویسی

صابر محمودیان عکاسی

سرپرست جناب آقای شمس الدین مرادی

 

استان قم

سید مصطفی سید ابراهیمی  حجم

احسان ضیافتی  نقاشی

محمود محمدی طراحی

مرتضی فرحناک پوستر

علی بیطرف کاریکاتور

صادق ملایی عکاسی

زهره حسینی  تصویرسازی

سرپرست جناب آقای هادی گل محمدی

  

استان سمنان

علیرضا جزو خطیب زاده خوشنویسی

سعید غلامی  طراحی

منیره دادخواه  عکاسی

سارا حسنی  نقاشی

سرپرست سرکار خانم اکرم کاشی

 

استان کردستان

هیبت احمدی  کاریکاتور

نامجو ساعد  طراحی

محمدنظیر یوسفی  تصویرسازی

مهدی توکلی  عکاسی

سرپرست جناب آقای حسین حیدری 

 

استان قزوین

علیرضا اباصلت  خوشنویسی

مهسا رحمانی  تصویرسازی

محسن صفری  نگارگری

امیر عباسی  طراحی

فرزاد کشتکار  نقاشی

علیرضا پرهیزگاری  کاریکاتور

وحید ابراهیمی  پوستر

ابوالفضل صفویه  حجم

میثم ملکی  عکاسی

 سرپرست جناب آقای علی کاظم لو

 

استان گلستان

مهرنوش رضوانی  تصویرسازی

نازنین سادات رضایی تصویرسازی

یونس مرادی  خوشنویسی

سارا تاجیک قنبری  نگارگری

رزیتا منصوری فرد  نگارگری

علیرضا باقری  کاریکاتور

آیدا فتحی مهربانی  عکاسی

هومن محمدی  نقاشی

نسیم شهریاری  پوستر

یحیی فرامرزی  پوستر

هومن ارباب مجنی  طراحی

زهره رحمانی  حجم 

حامد بارچیان عکاسی

سعید کریمی نقاشی

سرپرست جناب آقای محمد صادقی

 

سری دوم اعلام اسامی:

 

استان مرکزی:

 

حمید نجاتی  تصویرسازی

میلاد رفیعی  نگارگری

بهنام تارخ  پوستر

کامیار ایزدی  مجسمه

سرپرست جناب آقای احسان مرادی

 

استان خراسان شمالی:

حمید نسیم  تصویرسازی

مهدی مجیدی زنجانی  حجم

مسعود زمانی رازی گرافیک

محمد صفرپور  عکاسی

الیاس رشیدی نصب  کاریکاتور

فائزه احمدنیا  طراحی

سرپرست جناب آقای مسعود بهشتی

 

استان اردبیل:

نیلوفر کبودین  کارتون

محسن صفایی  طراحی

رضا جماعتی  نقاشی

فرزاد سعیدی  پوستر

سجاد دادپور عکس

پریسا احمدی  تصویرسازی

سرپرست جناب آقای خسرو حیدری

 

استان تهران:

حامد سیف اللهی خوشنویسی

حمید حمیدی زاده خوشنویسی

علی جهانفر کاریکاتور

سجاد نجفی سوسفی طراحی

وحید ایروانی تصویرسازی

زهرا حسنی تصویرسازی

مینا خلیلی نگارگری

رئوف شهبازی پوستر

فاطمه محمدی مالکوانی پوستر

شیوا عبادی مجسمه

فرشته حدادپور  عکس

رومینا عرب نیا  نقاشی

مهتاب قربانی  نقاشی

 

استان البرز:

جواد شکوهی فر  خوشنویسی

سید پژمان میر ابوالقاسمی  مجسمه سازی

حمیده سلیمی نژاد  عکاسی

یاشار جعفر مقدم نقاشی

مونس زید آبادی  تصویرسازی 

شیدا عرب یزدی  طراحی

سرپرست جناب آقای علیرضا اکبری

 

استان چهار محال و بختیاری

محمد رسول عسگری  پوستر

فاطمه محمدی  نافچی  نقاشی

سمانه قاسمی پیر بلوطی نگارگری

فاطمه باقری هفشجانی تصویرسازی

آذین رئیسی دهکردی طراحی

مائده رفیعی شهرکی عکاسی

نرگس صبا مجسمه سازی

قباد اسدی  کاریکاتور

سرپرست سرکار خانم مریم ملک پور



سری اول اعلام اسامی:

استان بوشهر:

محسن ثبوت / عکاسی

فاطمه زال / گرافیک

فاطمه مرادی / نقاشی

حامد شاه حسینی / خوشنویسی

ریحانه فرج زاده / طراحی

فرشته خوشایی / نگارگری

سرپرست جناب آقای عبدالرضا شنان پور


استان خراسان جنوبی:

نجمه سالاری / تصویرسازی

کاظم خسروی  کاریکاتور

مجتبی گرگی / عکاسی

علی گلدانی  / خوشنویسی نستعلیق

سرپرست جناب آقای مجتبی گرگی


استان خوزستان:

صدیقه احمدی / کاریکاتور

سپیده آیینی / تصویرسازی

علی رمضانی / عکاسی

نازنین پور افشار / نقاشی

سرپرست جناب آقای مسعود رضایی


استان سیستان و بلوچستان:

مریم علمی /  عکس

حامد نورائی / حجم

محمد سمیعی / طراحی

زهرا صیادی / تصویرسازی

سرپرست سرکار خانم حمیده یعقوبی



استان کرمانشاه:

سهیلا احمدی / طراحی

امیرعلی محمدی  خوشنویسی

مژده حدیدی / پوستر

روح اله علی بخشی /  مجسمه

فائزه بحری / عکس

سرپرست جناب آقای روزبه حبیبیان

 

استان کهکیلویه و بویر احمد:

امید مصفا /  عکاسی

حسین دیل / طراحی

اعظم امینی /  پوستر

سحر انصاری / تصویرسازی  

سرپرست جناب آقای ایرج جایمند

 

استان گیلان:


سعید میرزاده / خوشنویسی

بهاره میر اشک ریز / تصویرسازی

محمدرضا رضانژاد / پوستر

حامد قلی زاده / نقاشی

میلاد جهانی / طراحی

هومن فاخته / عکاسی

سرپرست جناب آقای امیر مصباح


استان لرستان:

علی دالوند /  حجم

میثم جمشیدی  / عکاسی

مسعود ضرونی  پوستر

حسین محمدی / طراحی

رضا دالوند / تصویرسازی

افسانه فرهاد نژاد / نقاشی

 

سرپرست:جناب آقای محمدرضا عبداللهی فرد


استان مازندران:

سید علیرضا مطلبی /  خوشنویسی

حمیدرضا آزاد /  طراحی

ارویا محمودی کفشگری /  عکاسی

مینا کشاورزیان / تصویر سازی

امیر صداقتی  / پوستر

فرشته محسنی  / نقاشی

سرپرست:سرکار خانم پرنیا پزشکی


استان هرمزگان:

یونس دهقانی / پوستر

نوا ثابت ایمانی / تصویرسازی

نسترن محسنی کاریکاتور

کوثر مرادی قشمی /  طراحی

مریم جهانی بندری / نقاشی

بهنام ذاکری حکمی / عکس

سرپرست جناب آقای غلامرضا رحیمیان


استان یزد:

حسین کهفی  / مجسمه سازی

زهرا غفاری /  نگارگری

فائزه نور محمدزاده  / طراحی

مینا سودمند /  گرافیک

محمد علی شریف ریاضی  / خوشنویسی

سید امیر مرتضوی /  عکاسی

سرپرست سرکار خانم فهیمه زندیان



اعلام اسامی هنرمندان جوان بخش افتخاری:

استان همدان / هادی اسدی  کاریکاتور

استان اصفهان / نگین نقیه کاریکاتور

استان یزد / زهرا گلرسان  نقاشی

استان خوزستان / میعاد آخی  عکاسی

استان اردبیل / زهرا پناهی  نگارگری

استان تهران / محمدرضا آقامیری  نگارگری ... مهناز شوال منش  نگارگری

استان لرستان / آرش فروغی کاریکاتور

استان البرز / ارسلان احمدی نژاد کاریکاتور